Виробництво фільтрувально-заправних установок (ФЗУ)

English version

 Фільтрувально-заправні установки ФЗУ виробництва компанії «Моторімпекс»

Лінійка фільтрувально-заправних установок виробництва компанії «Моторімпекс»

Гідравлічні масла, які застосовуються в промисловості та на пересувній техніці, поставляються в бочках або каністрах, які можуть містити абразивні частинки досить великого розміру. В такому початковому вигляді масла не є придатними для роботи практично в будь-який гідросистемі, так як довговічність її роботи безпосередньо залежить від чистоти використовуваного масла.

Тому при заправці гідросистем робочої рідиною доцільно використовувати фільтрувально-заправні установки (ФЗУ), які забезпечують необхідний клас чистоти масла для безвідмовної роботи системи, збільшують ресурс компонентів гідравлічної системи та мінімізують простої устаткування.

Застосовуючи ФЗУ, ви забезпечуєте вашій гідросистемі довший термін роботи і мінімізуєте витрати на її обслуговування – як наслідок, в більшості випадків не наражаєтесь на вихiд з ладу гідрообладнання та простої виробництва.

 
Використання фільтрувально-заправної установки МФЗУ компанії «Моторімпекс»

Приклад використання МФЗУ

Залежно від обсягу бака гідросистеми, використовуються відповідні типи ФЗУ.

Міні-ФЗУ (МФЗУ) – це фільтрувально-заправні установки з картріджним (баночним) фільтром низького тиску, що використовуються для очищення робочої рідини в мініагрегатах і компактних гідростанціях, обсяг баків яких не перевищує 40 літрів.

ФЗУ1 використовуються для заправки робочою рідиною гідросистем середнього об’єму: від 200 до 1000 літрів. Дані установки включають в себе один фільтр з високим рівнем брудоємності.

ФЗУ2 – використовуються для великих гідросистем (з об'ємом гідравлічного бака більш 1000 літрів), включають в себе два фільтри з високим рівнем брудоємності: 1-й фільтр – грубого очищення, 2-й фільтр – тонкого очищення, що дозволяє досягти найвищого рівня фільтрації робочої рідини.

В обов'язкову комплектацію всієї лінійки ФЗУ входить індикатор забрудненості фільтроелемента, що дозволяє своєчасно виконувати його заміну.

Заправні установки типу ФЗУ1 і ФЗУ2 можуть додатково комплектуватися датчиками класу чистоти робочої рідини ICM (виробника MPFiltri), що дозволяють відслідковувати в реальному часі клас чистоти мастила, що надходить в бак.

 

Дивитись тех. документацiю

 

Форма замовлення

 

Нижче представлені 3D моделі МФЗУ і ФЗУ1. Для перегляду в повноекранному режимі, натисніть на навігаційній панелі.

 

 

Купуючи фільтрувально-заправні установки та супутнє обладнання у нас,

Ви отримуєте одноразовий виїзд нашого сервісного інженера на Ваш об'єкт

для пусконалагоджувальних робіт і проведення вступного інструктажу

з експлуатації для персоналу.

 

Дивіться також:

 

Галерея проектів компанії «Моторімпекс»

 

Фільтрувально-заправні установки МФЗУ і ФЗУ1 виробництва компанії «Моторімпекс»

Сервисный центр