Hydronit

Міні-гідравлічні станції PPM Міні-гідравлічні станції PPM

Hydronit

Код товару: 2212

обсяг бака: 0,4 - 3,5 л (сталевий / пластиковий)

з шестеренними насосами

максимальний робочий об'єм насоса: 1,5 см3 / об

максимальний тиск: 250 бар

максимальна потужність електродвигуна: 2,2 кВт

Міні-гідравлічні станції PPC Міні-гідравлічні станції PPC

Hydronit

Код товару: 2211

обсяг бака: 1,5 - 30 л (сталевий / пластиковий)

з шестеренними насосами

максимальний робочий об'єм насоса: 13 см3 / об

максимальний тиск: 300 бар

максимальна потужність електродвигуна: 7,5 кВт

Hydronit - всесвітньо відомий італійський виробник міні-гідравлічних станцій. Завдяки численним дослідженням в області розробки і виробництва в своєму сегменті, компанія прагне до досягнення досконалої якості і надійності своєї продукції.

Слід зазначити також, що Hydronit - одна з перших компаній в Італії, яка отримала сертифікацію UNI CEI EN 16001: 2009, яка потім перетворилася в UNI EN ISO 50001: 2011. Цей стандарт визначає вимоги для створення, реалізації, підтримки та вдосконалення системи управління енергією . Досягнення цієї сертифікації є важливим кроком на шляху визнання Hydronit відповідальною компанією з етикою, присвяченою захисту навколишнього середовища і суспільства.

Компанія «Моторімпекс» є офіційним представником Hydronit в Україні. На сайті Ви можете замовити, дізнатися ціну, уточнити наявність і терміни поставки, скачати каталог з технічною інформацією на міні-гідравлічні станції виробництва Hydronit. Ми забезпечуємо гарантію і сервісне обслуговування товарів, що поставляються.

В прикріплених каталогах міститься докладний опис технічних характеристик. У разі виникнення питань, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення будь-якої інформації, а також, зателефонувавши за вказаними номерами телефону на нашому сайті.

У нас можно купити або замовити з доставкою в міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Кам'янське, Івано-Франківськ , Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Бровари, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Олександрія.

Сервисный центр