Hypress

Точки замера давления Точки замера давления

Hypress

Код товару: 6272

Адаптери BSP Адаптери BSP

Hypress

Код товару: 5051

G1/4 – G2 

Адаптери DIN 2353 Адаптери DIN 2353

Hypress

Код товару: 5050

M, G, R, NPT, UNF 

Адаптери JIC Адаптери JIC

Hypress

Код товару: 5049

від 7/16 - 20 UNF до 7/8 - 12 UNF

Адаптери ORFS Адаптери ORFS

Hypress

Код товару: 5048

від 7/16 - 20 UNF до 2 - 12 UNF

Адаптери DIN 2353 (French series) Адаптери DIN 2353 (French series)

Hypress

Код товару: 5047

G1 / 4 - G2

M16x1,5 - M52x1,5

Інші адаптери і аксесуари Інші адаптери і аксесуари

Hypress

Код товару: 5046

Фланцеві адаптери SAE Фланцеві адаптери SAE

Hypress

Код товару: 5045

SAE 1/2" – 4"

Швидкорознімні з'єднання Hypress Швидкорознімні з'єднання Hypress

Hypress

Код товару: 5044

G1 / 4 - G3

максимальний тиск: 700 бар

максимальна витрата: 500 л / хв

Кріплення для труб Кріплення для труб

Hypress

Код товару: 5043

хомути стандартні, подвійні, важкої серії

Аксесуари для РВД Аксесуари для РВД

Hypress

Код товару: 5042

захисні спіралі, металлообплетення, ручки, захисні рукави, заглушки, термоусадочні капсули, пістолети гарячого повітря, перевірочні матриці

Обладнання для збирання РВД Обладнання для збирання РВД

Hypress

Код товару: 5041

Hypress - всесвітньо відомий виробник гідравлічного обладнання. Інноваційні ідеї, які постійно впроваджуються у виробництво, сприяють росту і розвитку компанії.

Розширення та вдосконалення асортименту продукції Hypress дозволяє інтегрувати досвід в області виробництва і контролю якості з використанням своїх самостійно розроблених методів контролю.

Системи безпеки, охорони і високі експлуатаційні характеристики визнані всесвітньо відомими акредитованими організаціями. Продукція сертифікована відповідно до ISO 9001 діє до: 2015 (RINA-IQNET).

Компанія «Моторімпекс» є офіційним представником Hypress в Україні. На сайті Ви можете замовити, дізнатися ціну, уточнити наявність і терміни поставки, скачати каталог з технічною інформацією на такі групи товарів: сполучна арматура, гідравлічні клапани, подільники потоку, дивертори і механічні перемикачі та кульові крани для гідравлічних масел виробництва Hypress. Ми забезпечуємо гарантію і сервісне обслуговування товарів, що поставляються.

В прикріплених каталогах міститься докладний опис технічних характеристик. У разі виникнення питань, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення будь-якої інформації, а також, зателефонувавши за вказаними номерами телефону на нашому сайті.

У нас можно купити або замовити з доставкою в міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Кам'янське, Івано-Франківськ , Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Бровари, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Олександрія.

Сервисный центр