Italmanometri

Крани MRB для манометрів Крани MRB для манометрів

Italmanometri

Код товару: 844

G1 / 4, G3 / 8, G1 / 2

Italmanometri - компанія, заснована в 1967 році, спеціалізується на виробництві обладнання високої точності: контрольних і електричних спеціальних манометрів, термометрів та іншого обладнання. Завдяки численним дослідженням, був створений великий асортимент нової продукції. Italmanometri співпрацює сьогодні, з урахуванням глобалізації ринку, з великою кількістю компаній по всьому світу.

Компанія «Моторімпекс» - офіційний представник Italmanometri в Україні. На сайті Ви можете замовити, дізнатися ціну, уточнити наявність і терміни поставки, скачати каталог з технічною інформацією на манометри виробництва Italmanometri. Ми забезпечуємо гарантію і сервісне обслуговування наданих товарів.

В прикріплених каталогах міститься докладний опис технічних характеристик. У разі виникнення питань, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення будь-якої інформації, а також, зателефонувавши за вказаними номерами телефону на нашому сайті.

У нас можно купити або замовити з доставкою в міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Кам'янське, Івано-Франківськ , Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Бровари, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Олександрія.

Сервисный центр