Metaris

Насоси аксіально-поршневі регульовані MA10VO Насоси аксіально-поршневі регульовані MA10VO

Metaris

Код товару: 970

для відкритого контуру

максимальний тиск: 350 бар

максимальний робочий об'єм: 140 см3/об

можливе секційне виконання

Насоси аксіально-поршневі регульовані PV Насоси аксіально-поршневі регульовані PV

Metaris

Код товару: 974

максимальний робочий об'єм: 333,7 см3/об

можливе виконання з шестеренними насосами

Насоси аксіально-поршневі регульовані MHPVB Насоси аксіально-поршневі регульовані MHPVB

Metaris

Код товару: 972

максимальний тиск: 210 бар

максимальний робочий об'єм: 62 см3/об

Насоси аксіально-поршневі регульовані MPVH Насоси аксіально-поршневі регульовані MPVH

Metaris

Код товару: 973

максимальний тиск: 250 бар

максимальний робочий об'єм: 131 см3/об

Metaris - один з визнаних світових лідерів в сфері виробництва гідравлічного устаткування. Компанія забезпечує високу якість продукції відповідно до міжнародних стандартів і ефективне обслуговування клієнтів. На всіх етапах виробництва проводиться суворий контроль якості. Metaris займається постійним удосконаленням технологічних процесів для задоволення будь-яких потреб своїх покупців.

Компанія «Моторімпекс» - офіційний представник Metaris в Україні. На сайті Ви можете замовити, дізнатися ціну, уточнити наявність і терміни поставки, скачати каталог з технічною інформацією на гідравлічні насоси виробництва Metaris. Ми забезпечуємо гарантію і сервісне обслуговування товарів, що продаються.

В прикріплених каталогах міститься докладний опис технічних характеристик. У разі виникнення питань, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення будь-якої інформації, а також, зателефонувавши за вказаними номерами телефону на нашому сайті.

У нас можно купити або замовити з доставкою в міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Кам'янське, Івано-Франківськ, Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Ужгород, Нікополь, Слов'янськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Бровари, Кам'янець-Подільський, Олександрія та інші.