miniBOOSTER

Мультиплікатори серії HC Мультиплікатори серії HC

miniBOOSTER

Код товару: 1254

мультиплікатори використовуються при необхідності подачі робочої рідини з дуже високим тиском (до 2000 бар)

miniBOOSTER - датська компанія, розташована на півдні Ютландії, заснована в 1994 році. Протягом цього періоду miniBOOSTER перетворився на найбільшого в світі виробника бустерів, що продає свою продукцію по всьому світу. В даний час відбувається безперервний і динамічний розвиток компанії.

miniBOOSTER підтримує систему менеджменту та якості, яка сертифікована відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001. Постійно підвищується ефективність виробничих процесів за допомогою впровадження систематичних методів для запобігання і зниження дефектів.

Компанія «Моторімпекс» - офіційний представник miniBOOSTER в Україні. На сайті Ви можете замовити, дізнатися ціну, уточнити наявність і терміни поставки, скачати каталог з технічною інформацією на мультиплікатори виробництва miniBOOSTER. Ми забезпечуємо гарантію і сервісне обслуговування товарів, які поставляємо.

В прикріплених каталогах міститься докладний опис технічних характеристик. У разі виникнення питань, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення будь-якої інформації, а також, зателефонувавши за вказаними номерами телефону на нашому сайті.

У нас можно купити або замовити з доставкою в міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Кам'янське, Івано-Франківськ, Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Ужгород, Нікополь, Слов'янськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Бровари, Кам'янець-Подільський, Олександрія та інші.