Simrit

Гідроакумулятори мембранні D Гідроакумулятори мембранні D

Simrit

Код товару: 4959

обсяг: 0,075 - 5 л

максимальний тиск: 500 бар

Simrit - компанія, заснована на більш ніж 150-ти річному досвіді роботи, включає в себе сильні торгові марки, такі як Simmering, Merkel, ISC O-ring, Lederer, Integral-accumulator. Мережа компаній, які співпрацюють з Simrit, постійно зростає, що є кращим підтвердженням якості та надійності продукції, що виробляється.

Позиція Simrit, як світового лідера на ринку, досягається постійними науковими дослідженнями, розробками і виробництвом. Широкий асортимент продукції, що надається, може задовольнити будь-які потреби покупців завдяки високим технічним характеристикам товарів.

Компанія «Моторімпекс» - офіційний представник Simrit в Україні. На сайті Ви можете замовити, дізнатися ціну, уточнити наявність і терміни поставки, скачати каталог з технічною інформацією на гідроакумулятори виробництва Simrit. Ми забезпечуємо гарантію і сервісне обслуговування товарів, що поставляються.

В прикріплених каталогах міститься докладний опис технічних характеристик. У разі виникнення питань, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення будь-якої інформації, а також, зателефонувавши за вказаними номерами телефону на нашому сайті.

У нас можно купити або замовити з доставкою в міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Кам'янське, Івано-Франківськ , Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Бровари, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Олександрія.

Сервисный центр