Підготували добірку корисних відео для інженерів-гідравліків
Час від часу ми всі маємо освіжити свої знання в гідравліці та передати їх наступним поколінням інженерів.
1. Зробимо це на прикладі внутрішньої будови гідророзподільника ДУ6, про який нас часто запитують. Ми розкриємо всі тонкощі переключення розподільника в обидві сторони, а також відповімо на запитання щодо ручного перемикання та заміни золотника. Ви зможете побачити живу демонстрацію та отримати цінні поради від наших фахівців.
Якщо ви хочете підняти свої навички в гідравліці та пневматиці на новий рівень та побачити обладнання в дії, то ми готові вас прийняти в нашому навчальному центрі!
2. Змінюємо напрямок обертання на односпрямованому гідронасосі НШ від Kazel.
Інструкція корисна у ситуації, коли напрямок обертання гідронасоса та приводу не збігаються. При короткочасному обертанні це призводить до миттєвого виходу з ладу ущільнення валу (видавлює сальник), при тривалому – згоряння внутрішніх частин насоса (робота на суху). Щоб цього уникнути, перед запуском ми радимо перевіряти синхронність обертання приводу та насоса, і якщо необхідно – змінити напрямок обертання шестеренного гідронасоса.
3. Манометр серії LAB-PG2 – бюджетна версія з покращеними характеристики, що відповідають класу точності 0,25%.
Основна сфера застосування – галузі промисловості, де необхідно перевіряти робочі процеси з високою точністю. А також, LAB-PG2 використовують як взірцевий манометр для перевірки інших приладів вимірювання тиску.
Пропонуємо вашій увазі відеоогляд з демонстрацією роботи, а також україномовну технічну документацію за посиланням: https://motorimpex.ua/ua/products/manometri-radialni-lab-pg2-elektronni
4. Нас часто запитують, як уникнути проблем з сальниками?!
Все легко! Потрібно двоспрямований шестеренний гідронасос зробити односпрямованим.